To grupa pasjonatów, którzy z zaangażowaniem i profesjonalizmem zajmują się organizacją hackathonu. Każdy z nas wnosi unikalne doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu tworzymy wyjątkowe wydarzenie.
Inicjatorka projektu Helpton; koordynatorka z wieloletnim doświadczeniem. Entuzjastka łączenia działań społecznych z nowymi mediami. Uwielbia projektować wydarzenia nastawione na rozwój i innowacje.
Dyrektor programowy i członek Zarządu Fundacji Umbrella; posiada wieloletnie doświadczenie jako trener i animator w sektorze organizacji pozarządowych. Pełen entuzjazmu społecznik i działacz lokalny.
Koordynatorka wolontariuszy; osoba do zadań specjalnych; fotografka tworząca kreatywne reportaże; fotografię stosuje także jako narzędzie w kampaniach społecznych.
Projektantka UX/UI; absolwentka Wydziału Sztuki o specjalizacji komunikacja wizualna. Posiada doświadczenie z zakresu projektowania wizualnego oraz fotografii. Jej mocne strony to kreatywność, uważność na detale i myślenie poza schematami.
Eksperci prowadzący zespoły podczas naszych eventów
Facylitatorka procesu Design Thinking. Moderatorka wielu szkoleń i projektów prowadzonych tą metodyką, m.in. dla Skanska, Nokia, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Lubi, gdy to co robi
jest przydatne i godne zapamiętania. Ponadto tancerka i pasjonatka sztuk wizualnych.
Doświadczony koordynator projektów, zarówno w roli Project Managera jak i Scrum Mastera. Posiada doświadczenie w pracy w dużych organizacjach (Nokia, Polska Grupa Farmaceutyczna) jak i z mniejszymi zespołami. Jeżeli miałby przekazać komuś jakąś myśl to zdecydowanie byłoby to “nauczmy się kochać rzeczy wdrożone”.
Od ponad 4 lat zajmuje się projektowaniem produktów i usług oraz facylitacją zespołów projektowych, a swoje podejście opiera na metodologii Human Centered Design. W swojej pracy stara się zwrócić uwagę na różnorodność osób, które pracują w zespole oraz odpowiedzialne podejście do wpływu środowiskowego lub społecznego danego projektu. Poza designem, były siatkarz (11 lat spędzonych na siatkarskich parkietach) oraz niedoszły aktor (3 lata w teatrze oraz 4 lata w improwizacji teatralnej).
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w projektach IT oraz metolodologii agile. Zarówno od strony inżyniera jakości, lidera zespołu jak i Scrum Mastera. Aktywnie prowadzi również szkolenia z zakresu testowania, automatyzacji oraz programowania. Jego motto to „zrobione jest lepsze niż doskonałe”. W wolnym czasie tworzy i prowadzi przygody w systemach roleplay.
Trenerka twórczego myślenia, miłośniczka neurodydaktyki i pedagogiki cyrku, członkini Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami i prowadzeniem eventów. Jej życiowe motto: „Umysł jest jak spadochron. Najlepiej działa wtedy, kiedy jest otwarty.” (A. Einstein) Jej misją jest wspieranie innych w odkrywaniu własnego potencjału. Swoją karierę zaczynała jako artystka kabaretowa, więc cechuje ją poczucie humoru i dystans do siebie.